Воля в г. Киев

Поиск контактных данных о компании Воля в г. Киев по адресу ул. Васильковская, 6

Город:

Киев

Адрес:

ул. Васильковская, 6

Телефон:

(044) 502-22-50

Горячая линия:

(050) 502–22–50, (093) 502–22–50, (068) 502–22–50

Официальный сайт:

http://volia.com/

Режим работы:

пн-сб 08:00–20:00; вс выходной

Об организации

ВОЛЯ - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги у 35 містах та 19 регіонах України: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення та послуги найбільшого в Україні дата-центру. ВОЛЯ - перша телекомунікаційна компанія, яка у 2014 році запустила 5 власних фільмових каналів «ВОЛЯ CINE+». А в лютому 2016 року - перший дитячий український канал у HD якості – «ВОЛЯ CINE+KIDS», який має декілька голосових доріжок, зокрема, мовою оригіналу. ВОЛЯ ─ провайдер №1 з надання легального HD-контенту в країні. Наразі абонентам компанії доступно 200 каналів, 36 з яких транслюються в форматі HD. ВОЛЯ успішно співпрацює як з провідними медіа групи України, так і зі світовими гігантами в сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo. ВОЛЯ у партнерстві з каналами Футбол 1/Футбол 2 отримала офіційний статус і права транслятора усіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років. Четвертий рік поспіль компанія ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року».


Расположение на карте

Отзывы об организации

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоbank ТВ рассказывает о всех возможных способах выведения средств с электронного кошелька. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о личных и бизнес-финансах.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV